Naše Považie

MILENEC

PRIPRAVUJEME: 29.9.2020 o 19.00 h MILENEC

----------------------------------------------------------------------

Vstupné 15 €, predpredaj vstupeniek v pokladni kina a na www.kultura.puchov.sk OZNÁMIME dodatočne, vzhľadom na súčasnú celosvetovú situáciu = zabránenie šírenia infekčného koronavírusu.

----------------------------------------------------------------------

Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Gális Partlová/Natália Puklušová, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza.

Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.

Réžia: Soňa Ferancová

Účinkujú: Karin Haydu, Mirka Gális Partlová/Natália Puklušová, Dominika Žiaranová, Martin Mňahončák

Hlavná veta: Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona. V hlavnej úlohe Martin Mňahončák.

Mládeži do 15 rokov nevhodné

 

Dĺžka podujatia: 90 minút
Dátum lokálnej premiéry: 29. september 2020
Dátum svetovej premiéry: 29. september 2020


sobota, 24. október 2020
Meniny má Kvetoslava
Posledné úspešné projekty
Najbližšie podujatia
Užitočné odkazy