Naše Považie

HONZA NEDVĚD + Jindra KONÍŘ a Pavel HELAN

PRIPRAVUJEME: 30.9.2020 – HONZA NEDVĚD + Jindra KONÍŘ a Pavel HELAN

Informácie o cene vstupenky a predpredaji doplníme DODATOČNE! Predpredaj bude i online na www.kultura.puchov.sk a v pokladni kina.

--------------------------------------------------------------------------

Najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára určite netreba predstavovať, veď jeho piesne sa učia aj deti v školách z čítaniek. Hral rôzne žánre v rôznych formáciách, než sa ustálil vo svojej typickej pesničkárskej polohe, ktorú poznajú snáď všetci. Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa teraz rozhodol znovu sa postaviť na "prkná" a vypočuť želania svojich fanúšikov.

K spolupráci prizval dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř - vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Bola mu odovzdaná za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do republiky hral niekoľko rokov s Honzom Nedvědom či Lenkou Filipovú. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Pavel Helan - pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie. Na jeseň roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 absolvoval festivaly v ČR i na slovenský, bol hosťom Hradišťanu, Tomáša Klusa. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

 

Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 30. september 2020
Dátum svetovej premiéry: 30. september 2020


sobota, 24. október 2020
Meniny má Kvetoslava
Posledné úspešné projekty
Najbližšie podujatia
Užitočné odkazy